Nabídka čerstvých dárkových kytic

Doporučujeme

Květiny vždycky byly, jsou a budou způsobem, jak potěšit lidi, na kterých nám záleží. LaFlora.com je pro Vás optimálním partnerem, který Vám vždy nabídne bohaté spektrum čerstvých a krásných květin. Z naší nabídky si budete moci vždy vybrat vhodnou květinu k dané příležitosti – svatba, smuteční událost, narozeniny, gratulace k úspěchům, poděkování nebo třeba vyznání lásky, ve všech těchto případech Vám naše květiny prokážou skvělou službu a splní svůj účel, tedy potěší a vykouzlí úsměv na tváři.

Jaké květiny doručujeme?

Nabídka našeho online květinářství je opravdu velmi obsáhlá. Vybrat si zde můžete z romantických růží, veselých germinek, rozkvetlých slunečnic, jarních tulipánů, honosných pivoněk, čistých lilií nebo třeba rozmanitých orchidejí. U všech kytic a květin online garantujeme čerstvost a profesionální vázání.

Kam?

Rozvoz a doručení květin zajištujeme v rámci celé České republiky, jsme schopni a připraveni obstarat rychlé, spolehlivé a šetrné zasílání květin na Vámi zvolenou adresu. Běžně doručujeme květiny domů nebo květiny do kanceláře, respektive do firmy, poradíme si ale i s květinami do restaurací, na hotely, do nemocnic či obřadních síní. Kromě České republiky zajištujeme rozvoz kytek i do více než 120 států celého světa.

Kdy?

Klíčovým faktorem je čas přijetí Vaší objednávky. Jestliže v našem květinářství online vytvoříte a zaplatíte objednávku do 16:00, jsme schopni v rámci ČR doručit květiny ještě v tentýž den, v rámci zahraničí hned zítra. Právě i díky rychlosti doručování květin Vám můžeme garantovat, že dárkové kytice budou čerstvé, svěží a plné života.

Za kolik?

Chceme, aby byla donáška květin službou dostupnou pro všechny, protože každý si zaslouží těšit své blízké krásnými čerstvými květinami. Po České republice doručujeme tedy již od 99 Kč, do zahraničí od 299 Kč.

René Trčka

Maximální spokojenost...!! Vše doručeno jak mělo být a kytka hezčí než na obrázku. Udělala velkou radost, a to byl účel. Využiji určitě i příště.

Proč nakoupit právě u nás?

Doručujeme do více jak 120 zemí světa
Doručujeme do více jak 120 zemí světa
Doručení už následující pracovní den
Doručení již v den Vaší objednávky

20

20 let zkušeností v oblasti floristiky
© 2017 LaFlora | Rozvoz květin. Powered by LaFlora.com.
Payment Logos Google Pay Apple Pay